Elektrik Panolari

Elektrik PanolariELEKTRIK PANOLARI

   Elektrik cihazlarinin üzerinde kullanıldığı  dıs ortamlarının cihazlara veya cihazlarda olusacak tehlikelerin dıs ortama zarar vermemesi icin kullanılan pano veya kabinlerdir.

Elektrik sartel sigorta veya ekipmanlarini taşıyıcı ve monte edici  bir taban sacı kullanılmaktadır. Bu taban sacı gövdeye modüler sistemde tutucu karkas yardımıyla  montajı yapılmaktadır. 

Elektrik Panolarinin ana gövdenin yanlari, alt ve ust kısımları sokulebilir dıştan vidali (içtende olabilir)  montaj yapılmaktadır. İstege baglı olarak alt kısımlarından kablo girişi icin contalıkta kullanılabilmektedir. 

Yine elektrik panolarinin en alt kısmında baza sistemi mevcuttur. Zamanla olusacak oksitlenmelere karşı kolayca sokulup yenisi ile değiştirlebilmektedir.

Dikili tip elektrik panolarinda karkas yanlari komple kare delikli olup istenildiği zaman ekstra montaj işlemini sağlamaktadir.

Elektrik panosu iskeleti yanlarının şekilli bir şekilde bükülmesiyle panoda yatay ve dikey atkılar denilen unsurlar yardımıyle iç perdeler kullanılabilmektedir.

fabrika@huzurpano.com.tr


Ozcan Unal :  *
+90 530 885 54 35 :  *
fabrika@huzurpano.com.tr :  *
Konu :
En Kısa Zamanda Size Geri Döneceğiz    
Dosya Eklentisi :
: Fabrika 1 & Merkez : Eyüp Sultan Mahallesi, İmam Hatip Caddesi No : 22/B SANCAKTEPE / İSTANBUL
: +90 530 885 54 35
:  
: unalozcan79@gmail.com